Afirmacja sukcesu. Sztuka świadomej kreacji marzeń

22 czerwca 2020

Wciąż jesteś nie tam, gdzie chcesz być? Czujesz, że nigdy nie robisz w życiu tego, co naprawdę sprawia Ci radość? Rozpoczynasz wiele świetnych projektów, lecz brakuje Ci odwagi, by doprowadzić je do końca? Mamy na to sposób. Praktyka afirmacji pomoże Ci uwolnić się od ograniczeń i zakodowanych w podświadomości programów myślowych oraz osiągnąć sukces. Twoje jutro powstaje teraz. Zmiany zaczynają się w tej chwili. Jeśli więc jesteś gotowy stawić się do życia i wziąć odpowiedzialność za własne szczęście – czytaj dalej!

Każde doświadczenie jest sukcesem

W każdym momencie swojego istnienia odnosisz sukces – zarówno, kiedy wszystko jest tak, jak chcesz, jak i wtedy, gdy coś pójdzie niezgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Co więcej, Wszechświat nigdy Cię nie ocenia – to Ty sam jesteś dla siebie najsurowszym krytykiem.

Jeśli zatem:

 • nie wiesz, w jaki sposób możesz osiągnąć to, o czym marzysz,
 • jesteś wewnętrznie przekonany, że na coś nie zasługujesz,
 • myślisz, że nie jesteś czegoś warty,
 • wciąż czujesz się niewystarczająco dobry i dlatego boisz się próbować czegokolwiek nowego,

wiedz, że jesteś tutaj po to, by poszukiwać i doświadczać. Bez względu na rezultat swoich działań możesz kochać siebie zawsze.

Chcesz odnieść sukces? Zbadaj swoje myśli – to, w co wierzysz, staje się Twoją prawdą

Głęboko w Twojej podświadomości zakodowane są tysiące przekonań, które oddalają Cię od sukcesu. Znaczna część z nich została Ci przekazana przez rodziców, dziadków, nauczycieli i inne osoby, które spotkałeś na swojej drodze. W ten sposób w Twojej głowie powstał pewien nieprawdziwy obraz siebie i świata, tego:

 • jak powinieneś żyć i jaki powinieneś być,
 • co wypada, a co nie,
 • co jest trudne, a co łatwe,
 • co możliwe do realizacji, a co na pewno nie może się udać.

Obraz, który niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Na szczęście masz moc, aby to zmienić.

Możesz wszystko, nie musisz nic

Wszechświat wspiera wszystko, co myślisz i w co zdecydujesz się uwierzyć. Akceptuje to, co wybierasz, budując swoje przekonania. Tylko od Ciebie zależy, w jakim kierunku podążysz. Zamiast narzekać i tkwić w ograniczających schematach, możesz odnieść sukces już dziś. Afirmacje to jeden ze sposobów na przeprogramowanie własnej podświadomości, dzięki któremu z łatwością odrzucisz to, co Ci nie służy i zaczniesz kreować swoje życie na nowo. Dokładnie tak, jak Ty chcesz.

Afirmacja sukcesu

Afirmacja sukcesu – cała moc pochodzi z Twojego wnętrza

Szukasz sposobu, który pomoże Ci osiągnąć to, czego pragniesz? Zastanawiasz się, jak pracować z negatywnymi wzorcami? Afirmuj. Dysponujesz mocą, której możesz użyć w każdej chwili. Wielokrotnie powtarzana afirmacja sukcesu stanie się Twoim nowym przekonaniem, a Twoje życie zacznie się zmieniać. Przekształcając negatywne myśli w pozytywne, otwierasz się na inne możliwości i zaczynasz przyciągać do siebie to, na czym koncentrujesz uwagę.

W jaki sposób afirmować skutecznie?

Twoje myśli i emocje kreują Twoją przyszłość. Możesz mieć, robić i być, kimkolwiek chcesz. Tworząc własne sekwencje, pamiętaj więc, aby unikać słowa nie oraz nadać im formę czasu teraźniejszego.

Oto jak może wyglądać Twoja afirmacja:

 • Wszystko, co robię, kończy się powodzeniem.
 • Moim naturalnym prawem jest przechodzenie od sukcesu do sukcesu.
 • Każde doświadczenie w moim życiu jest dobre, pozwala mi rozwijać się i wzrastać.
 • Widzę siebie w taki sposób, w jaki widzi mnie Wszechświat – doskonałym. Teraz układam swoje życie zgodnie z tą świadomością.
 • Wszystkiego jest pod dostatkiem dla wszystkich, ze mną włącznie.
 • Zasługuję na to, by odnosić sukcesy w każdej dziedzinie życia.

Gotowy na życiowy sukces?

Wybierz zatem jedną lub kilka afirmacji i powtarzaj, lub zapisuj ją każdego dnia. Możesz też sięgnąć po audiobooka z gotowym nagraniem. Pozwól pozytywnym sekwencjom wypełnić Twoją świadomość. Nie martw się, jeśli nie znasz sposobu ich realizacji. Wszystko, czego potrzebujesz, chcąc osiągnąć sukces, to odważyć się wyruszyć w drogę. Bez planu. Bez oczekiwań. Jeśli czujesz się gotowy do podróży, zajrzyj do Trainingstel. Znajdziesz u nas wyjątkową serię audiobooków z afirmacjami, dzięki którym poczujesz, że jesteś na właściwym miejscu, we właściwym czasie i wszystko, co robisz, jest właściwe!

Dodaj komentarz