Afirmacja bogactwa. Przyciągnij obfitość do swojego życia!

13 lipca 2020

W moim życiu pieniądze pojawiają się łatwo i szybko. Co czujesz, słysząc te słowa? Wierzysz w to? Jeśli chcesz, aby powyższa afirmacja stała się Twoją prawdą, ten artykuł jest dla Ciebie. Wciąż zastanawiasz się, dlaczego nie zarabiasz tyle, ile byś chciał? Chcesz dokonać zmian na lepsze w swoich finansach? Tym bardziej czytaj dalej! Dowiedz się, w jaki sposób skutecznie pracować z własną podświadomością, aby przyciągnąć bogactwo do swojego życia!

Twoje przekonania o brakach i ograniczeniach to jedyna rzecz, która Cię blokuje

Czym jest dla Ciebie obfitość? Co myślisz na temat bogactwa? Być może wierzysz, że pieniądze nie są dobre ani złe – są tylko narzędziem do realizacji marzeń.

Albo wręcz przeciwnie – jesteś przekonany, że:

 • pieniądze szczęścia nie dają,
 • można się wzbogacić jedynie ciężką pracą,
 • nie jesteś wystarczająco dobry, by świetnie zarabiać,
 • by odnieść sukces, trzeba mieć znajomości.

A może zepchnąłeś ten temat w najdalsze zakamarki umysłu w obawie przed tym, czego mógłbyś dowiedzieć się o sobie? Czy to, w jaki sposób myślisz o bogactwie, jest tym, co naprawdę Ci służy? Często przekonania wyniesione z rodzinnego domu towarzyszą nam, dopóki ich świadomie nie zmienimy. Rozpoczynając pracę z afirmacjami, pamiętaj, że wszystko, co czujesz, jest właściwe. Nie jesteś tu po to, aby siebie oceniać, lecz po to, by krok po kroku odkrywać siebie na nowo.

Prawdziwe bogactwo nie jest kwestią pieniędzy. To stan umysłu

Wszechświat zaopatruje Cię szczodrze we wszystko, czego potrzebujesz. Czy umiesz przyjąć tę obfitość? Czy jesteś wewnętrznie przekonany, że zasługujesz na to, co najlepsze? Na radość, szczęście, miłość, spokój, zdrowie, bogactwo?

Prawdziwa pomyślność zaczyna się wraz z dobrym samopoczuciem. Twój dobrobyt jest jedynie odzwierciedleniem Twojego stanu ducha – będziesz miał to, na czym koncentrujesz swoją myśl.

 • Jeśli skupiasz się na tym, czego Ci brakuje, przyciągniesz do siebie więcej braku;
 • odczuwając radość z tego, co robisz i wdzięczność za to, co już masz, zaczynasz stwarzać tego więcej.

Pozwól na przepływ energii w Twoim życiu i otwórz się na obfitość, a otaczająca Cię rzeczywistość zacznie się zmieniać.

Jak składać zamówienia do Wszechświata? Afirmuj!

W każdej chwili możesz odrzucić stare przekonania związane z pieniędzmi. Pracując z podświadomością, uwolnisz się od wewnętrznych wzorców i zapisanych w umyśle programów, które nie pozwalają Ci pójść naprzód. Czy tego chcesz, czy nie – afirmujesz każdego dnia. Wszystkie wypowiedziane przez Ciebie zdania oznajmujące mają moc sprawczą. Aby sekwencje były skuteczne, postaraj się budować je w czasie teraźniejszym oraz unikać słowa nie.

Tak mogą wyglądać Twoje afirmacje bogactwa i obfitości:

 1. Zasługuję na to, co najlepsze i akceptuję to, co najlepsze.
 2. Im więcej daję, tym więcej otrzymuję. Każdego dnia otwieram się na przepływ coraz bardziej.
 3. Szczęście, zdrowie i bogactwo są moim naturalnym stanem.
 4. Jak magnes przyciągam do siebie pieniądze i pomyślność.
 5. Dziękuję za całe dobro i obfitość, które otrzymuję. Zasługuję na bogactwa, które do mnie napływają.

Naucz się myśleć za pomocą pozytywnych afirmacji na co dzień. Niezależnie od tego, czy korzystasz z gotowych, czy też tworzysz swoje własne, zawsze wybieraj te, które najmocniej z Tobą rezonują. To właśnie one będą skuteczne, ponieważ to ich szczególnie potrzebujesz w danej chwili.

Gotowy na pozytywne zmiany w Twoim życiu? Zatem do dzieła!

Wybierz 1-2 sekwencje i przez minimum 3 kolejne tygodnie powtarzaj wybrane zdania wielokrotnie w ciągu dnia. Możesz wypowiadać je w myślach, na głos lub notować je w zeszycie kolorowym pisakiem. Tak, jak czujesz. Cokolwiek jednak robisz, rób to uważnie i z intencją.

Chcesz zwiększyć siłę oddziaływania afirmacji na podświadomość? Sięgnij po Audiobooka. W Trainingstel przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową kolekcję nagrań, które wprowadzą Cię w stan głębokiego odprężenia i relaksu. Pozwól pozytywnym sekwencjom wypełnić Twoją podświadomość i stać się Twoim nowym przekonaniem. Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć we Wszechświecie!

Dodaj komentarz