Gra 5 zasad szczęścia

Część 1.

  • Dlaczego niektórzy ludzie cieszą się licznymi sukcesami, gdy inni odnoszą porażki?
  • Dlaczego niektórzy z niczego budują milionowe przedsiębiorstwa, gdy inni kończą jako bezdomni na ulicy?
  • Dlaczego niektórzy są bogaci, a tak naprawdę biedni emocjonalnie i nieszczęśliwi?
  • Dlaczego niektórzy są biedni, a mimo to wiodą radosne pełne szczęścia życie?

Pytania te przez długi czas nie dawały mi spokoju. Czy naprawdę jest tak, że łaska, Bóg, jakiś łut szczęścia lub nieznana nam siła, w dniu narodzin każdego człowieka, określa kto będzie wiódł wypełnione radością i poczuciem, że może osiągnąć wszystko życie, że może robić to co chce, z kim chce i kiedy chce, a kto skończy jako nieszczęśliwy żebrak.

Jak jest różnica pomiędzy jednym, a drugim człowiekiem?

Postanowiłem znaleźć odpowiedź nie tylko dla siebie, ale dla Ciebie i milionów kobiet i mężczyzn, którzy pragną być prawdziwie szczęśliwi. Przeczytałem setki książek z zakresu motywacji, filozofii, psychologii, a nawet fizjologii. Szukałem powtarzających się reguł w biografiach ludzi sukcesu. Uczestniczyłem w kursach, szkoleniach i seminariach. Miałem prawdziwą obsesję by znaleźć zasady, które dadzą szczęście zarówno biednym i bogatym, zasady które będą się sprawdzać na każdym kontynencie i w każdej religii.

Odkryłem, że gdy człowiek opanuje sztukę kierowania własnymi stanami emocjonalnymi i zachowaniem to będzie potrafił zmienić wszystko!!!

Rozmawiałem z bogatymi ludźmi sukcesu, z przedsiębiorcami, prezesami firm i z ludźmi biednymi, a nawet bezdomnymi. Pytałem ich o to co sprawiło, że dziś są w obecnej sytuacji. W końcu doszedłem do wniosku, że mieli oni w życiu podobne wyzwania, którym musieli sprostać. Nikt z nich nie został naznaczony biedą ani bogactwem. Różnica polegała na sposobie interpretacji tego, z czym musieli się mierzyć. Pamiętaj o tym, że:

ZNACZENIA JAKIE NADAJESZ NIEPOWODZENIOM WYZWALAJĄ W TOBIE TAKIE, A NIE INNE EMOCJE, A TE ALBO CIE PARALIŻUJĄ ABLO PCHAJĄ DO DZIAŁANIA!!!

Dla jednych utrata pracy powoduje przygnębienie i rozdziera z energii dla innych daje siłę do sprostania nowym wyzwaniom. Dla jednych brak pieniędzy powoduje smutek, strach, poczucie bezradności i beznadziei dla innych jest motywacją do cięższej pracy i uwalnia pokłady kreatywności. Dla jednych rozwód jest końcem dla innych początkiem nowego życia. Jednym choroba odbiera siły, innym dodaje skrzydeł do walki i zmiany stylu życia. Podobnych przykładów można mnożyć tysiące, lecz najważniejsza jest konkluzja.

TO NIE OKOLICZNOŚCI ŻĄDZĄ TWOIM ŻYCIEM, TYLKO TO W JAKI SPOBÓB STAWIASZ IM CZOŁA!!!

Podam Ci teraz 5 zasad szczęścia. Sprawdź czy będą dla Ciebie równie przydatne jak są dla mnie i wielu ludzi na całym świecie:

  1. Panuj nad frustracją
  2. Każde NIE prowadzi Cię do TAK
  3. Brak pieniędzy to motywacja do działania
  4. Samo zachwyt i wygoda to droga do porażki
  5. Dawanie jest sekretem szczęścia

Wiem, że są to zasady najwyższej wagi. Jeśli zaczniesz je stosować, pojawią się przed Tobą nieograniczone możliwości. Musisz zacząć od pozytywnego myślenia i afirmacji, ale to nie jest wystarczające. Pozytywne myślenie stanowi tylko jeden krok na drodze do szczęścia, lecz bez DZIAŁANIA staje się jedynie iluzją. Nigdy nie twórz iluzorycznego szczęścia, bo tak szybko jak je stworzyłeś, możesz je stracić. Afirmacja połączona z działaniem tworzy prawdziwe cuda.

Życzę Ci, abyś wyrył głęboko w sercu te 5 zasad szczęścia i abyś podobnie jak ja, działał z pełnym zaangażowaniem, bo wiem, że dzięki temu zaczniesz zmieniać swoje życie. Bo dzięki temu w każdym wyzwaniu dostrzeżesz szansę stania się lepszym, silniejszym, bardziej kreatywnym, pełnym dobrej energii człowiekiem.

Rozwijając siebie zaczniesz rozwijać innych. Stosuj te zasady i żyj w świecie wypełnionym szczęściem, jakiego pragniesz i na które zasługujesz.

Pozostało 86% artykułu

SZKOLENIE DOSTĘPNE
TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW

kwartalny*

dostęp do wszystkich audiobooków
8.69 pln / msc
79 pln / msc
Subskrybuj

miesięczny**

dostęp do wszystkich audiobooków
13.09 pln / msc
119 pln / msc
Subskrybuj

* Po zakończeniu promocji obejmującej pierwszy okres subskrypcyjny wartość subskrypcji będzie stanowić kwota 237 zł pobierana cyklicznie co trzy miesiące.

** Po zakończeniu promocji obejmującej pierwszy okres subskrypcyjny wartość subskrypcji będzie stanowić kwota 119 zł pobierana cyklicznie co miesiąc.

Masz już wykupioną subskrypcję?