GRA ZASAD WŁAŚCIWYCH

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, dlaczego niektórzy ludzie cieszą się bogactwem, gdy inni klepią biedę? Dlaczego niektórzy ludzie budują szczęśliwe związki pełne miłości, radości, wsparcia i zaufania, gdy inni są nieszczęśliwi, rozgoryczeni i nie mają ustabilizowanego życia? Dlaczego niektórzy mają doskonałe, partnerskie relacje z dziećmi, gdy inni obawiają się, że ich pociechy uciekną z domu, bo nie mają z nimi żadnego kontaktu? Dlaczego niektórzy ludzie mają wspaniałe życie seksualne, gdy inni przez wiele lat nie mają żadnego partnera? Dlaczego niektórzy ludzie realizują swoje pasje i marzenia, na czym dodatkowo zarabiają duże pieniądze, gdy inni wpadają w depresję, zamykają się w domu i garściami jedzą leki uspakajające lub popadają w nałogi?

Rodząc się, jesteś czystą, niczym niezapisaną kartą, ale już od pierwszych dni twojego życia są ci wpajane pewne z góry przyjęte reguły i zasady. Najpierw robią to twoi rodzice, później dzieci, z którymi obcujesz, twoje środowisko, szkoła, przyjaciele, praca, doświadczenie, jakie zdobywasz i ludzie, których spotykasz na swojej drodze życia. Pamiętaj, mimo że każdy z nas wywodzi się z różnych środowisk, wyznaje inną religię, ma inny start finansowy i całkowicie odmienne doświadczenia życiowe, to jednak mnie i Ciebie obwiązują te same zasady Gry Życia, które powinieneś poznać, nauczyć się ich i zacząć je stosować.

Co by było, gdybyś nabrał przekonania, że wszystko w życiu dzieje się z jakiegoś powodu i w jakimś celu Ci służy? Gdybyś w głębi serca uwierzył, że życie nie przydarza się tobie, tylko dla Ciebie! Że każde zdarzenie, które Cię dotyka, pomaga ci rozwijać się, byś mógł stać się kimś więcej, radować się więcej i więcej dawać. Będziesz wtedy prawdziwie szczęśliwy.

Gra Zasad Właściwych to 16-częściowy trening, który pomoże Ci poznać reguły Gry Życia, które obwiązują tak samo mnie, jak i ciebie, tak samo biednych i bogatych. Są to reguły dzięki, którym w realny sposób przejmiesz kontrolę nad swoim życiem i zaczniesz żyć tak, jak pragniesz i tak, jak na to zasługujesz. Zapraszam Cię na wspólny trening, bo WARTO TRENOWAĆ.