GRA SENSU ŻYCIA

Dlaczego niektórzy ludzie mają wszystko, o czym inni marzą, a mimo to są nieszczęśliwi? Dlaczego wielu aktorów, piosenkarzy, artystów, komików, którzy mają życie, o jakim inni marzą, nadużywa narkotyków, popada w depresję i popełnia samobójstwa lub umiera z przedawkowania? Dlaczego czasem ci, którzy mają niewiele, są bogaci duchowo i wiodą szczęśliwe pełne radości życie?

Jeśli stracisz w życiu sens, to nie masz po co żyć. Sens jest sednem życia, to on daje ci siłę, energie i napędza do działania, to dzięki niemu jesteś szczęśliwy, zrealizowany, pełen pozytywnej energii i przekonany o swoim sukcesie. Kiedy nie masz po co żyć, dobra materialne i sukcesy cię nie uszczęśliwią, a twoje ciało i umysł będą pomału umierać. Sens jest kwintesencją życia.

Na tym treningu poznasz, czym jest prawdziwy sens życia i jak go odnaleźć. Razem wykonamy kilka ćwiczeń, które pomogą ci określić punkt, w którym teraz się znajdujesz i wyznaczyć nowy, lepszy, być może dalszy, ale na pewno taki, o którym w głębi serca marzysz. Zapraszam cię do odkrycia sensu życia, byś od dziś już zawsze żył i pracował z pasją, która da ci siłę i poczucie prawdziwego głęboko zakorzenionego szczęścia.